První letošní spolkové setkání

Brigáda a výlet

Vážení členové a příznivci Okrašlovacího spolku v Potštejně,

Dovolujeme si vás pozvat na první letošní okrašlovací akci, která se uskuteční

v sobotu 30. dubna; sraz účastníků na rohu Běliska (u Jitky Podolkové) v 9 hodin

Půjdeme upravit plážičku Pod lipami (shrabání starého listí, likvidace naplavenin, úklid), popř. upravíme uličky na Městečko a schody na Křížové cestě.

Následně vás pozveme vlastivědnou vycházku „Stopami potštejnského kalendáře 2022“, se kterým jsme pomáhali Přemkovi Kokešovi.

Sraz účastníků také 30. dubna v 13:50 h na nádraží v Potštejně.

Vláčkem (odjezd 14:02) popojedeme do zastávky Sopotnice. Odtud se vydáme po místech, odkud byly foceny (pro někoho možná ne zcela známé) záběry:

Železniční most, Poříčí, Dub nad řekou, Pilský rybník, Orlice na Vochtánce .... a na závěr se zastavíme na občerstvení v kempu na Vochtánce.

Těšíme se na setkání s vámi.

Za výbor Okrašlovacího spolku v Potštejně

Sláva Hlinka

PS: Připomínáme přednášku o tajemné Magdaleně Grambové, která se uskuteční v pátek 22. dubna od 17 h v sokolovně ve Vamberku.