Poznávací zájezd

Jedeč se do Králík a do Klodska

Vážení členové a příznivci Okrašlovacího spolku v Potštejně,

Dovolujeme si vám připomenout, že v pátek 5.8. pořádá náš spolek poznávací zájezd do Králík a části Klodska - program viz příloha. Odjezd od zámku v Potštejně v 7:15 h.

Připomínáme, že v účastnickém poplatku jsou zahrnuty nejen náklady na dopravu, ale i 2 vstupy (do Muzea celnictví v Králíkách a do kláštera na Hedeči).

Pokud jste se dosud nepřihlásili, můžete tak učinit i nyní, protože v autobuse jsou ještě volná místa.

PS:

Ještě uvádím, že o tomto víkendu jsme upravili prostranství u Spáleného mostu, plážičku Pod Lipami a Pepa s partičkou mladíků vyčistili kašnu na Městečku (včetně zprovoznění odpadu) a studánku na hradním kopci.

U Mariánského sloupu při silnici k Brné jsme zajistili novou reprodukci obrázku Sixtinské madony, neboť ta původní už nebyla skoro vidět.

Za výbor OS

Sl. Hlinka